Oprogramowanie dla firm

Projektujemy, wdrażamy oraz integrujemy zaawansowane systemy oprogramowania dla firm. Oferujemy specjalistyczne systemy B2B, rozwiązania e-commerce, narzędzia Business Intelligence wspierające procesy zarządzania i wiele innych rozwiązań. Specjalizujemy się w tworzeniu narzędzi i systemów dedykowanych. Nasze oprogramowanie dla firm może zostać zintegrowane ze wszystkimi kluczowymi dla działalności firmy narzędziami informatycznymi – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa – np. z systemami Państwa dostawców i klientów.

Budując oprogramowanie dla firm, przykładamy szczególną wagę do kompleksowej obsługi. Obejmuje ona nie tylko programowanie, ale także analizę biznesową systemów, doradztwo, wdrażanie i integrację rozwiązań IT. Każdą tworzoną aplikację testujemy wielokrotnie. Oceniamy i poprawiamy jej funkcjonalność i wydajność. Musimy być pewni, że napisane przez nas oprogramowanie dla firm spełnia wysokie standardy i w pełni odpowiada na oczekiwania klienta.

Wiedzę na temat opracowywanych i wdrażanych rozwiązań, przekazujemy Państwu za pomocą szkoleń oraz bezpłatnej opieki technicznej i opieki autorskiej.