Rekrutacja

150 na 150 logo zebatka4

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o Solsoft, ale nie wiedziałeś kogo spytać.

 

 

Obecnie rekrutujemy…

Web Designer/Grafik

Szukamy osoby, która wie czym jest ergonomia na stronach www, zna Javę, a na ekranie potrafi osiągnąć ten podobny rezultat pisząc w html, css i jQuery. Do tego szczypta (co najmniej!) talentu graficznego, która sprawi że po nasze foldery sięgać się będzie odruchowo, jak po ładną rzecz. Znajomość CMS Liferay, Magnolia lub CQ5 na pewno nie zawadzi. Kiedy już się znajdzie, poza godziwą wypłatą, dostanie od nas pakiet Benefit Multi – ot tak, dla sportu!

mailplus

Project Manager

Potrafisz efektywnie kontaktować się i zarządzać ludźmi bez roszczeniowości, harmonogram i plan budżetowy traktujesz jak pomocne drogowskazy, a nie narzucone ograniczenia? Wiesz co w praktyce oznacza opieka nad projektem od koncepcji biznesowej, do wdrożenia? Właśnie takiego menadżera projektów szukamy!
Angielski pewnie znasz, ale z lektorami uczących naszą kadrę możesz doszlifować go na błysk!

mailplus

Senior Java Developer

Twój związek z Java trwa dlużej niż trzy lata i spędzaliście wspólnie czas w krainach takich jak Hibernate, JPA, Spring a nawet Maven? Na spotkaniu z nami opowiesz o stworzonym projekcie z komponentów J2EE? Lubisz rozwiązywać zagadki, a nie je tworzyć, dlatego w Twoim interfejsie nawet wuj Karol odnajdzie dobrą ścieżkę? Jesteś niezły w rzutki i piłkarzyki? Pisz! To Ciebie szukamy!

mailplus

Tester /QA

Kumple mają Cię dość, bo zauważasz błędy w ich genialnych planach wakacyjnych i nie boisz się tego mówić? Rodzina mówi na Ciebie skrupulant? To świetnie – u nas na tym zarobisz! Ważne tylko, żebyś znał też narzedzia takie jak JMeter, Selenium, Junit i potrafił opracować skrypty testujące aplikacje webowe, a najlepiej je zautomatyzować. Przeczytasz kod Java rozumiejąc kolejne kroki algorytmów? No to zapraszamy! Poza pracą z fajnymi ludźmi, bedziesz mógł ruszyć z nimi w góry albo na żagle. No, chyba że ten plan ma luki…

mailplus

Co nas wyróżnia?

TGICF

TGICF

Thanks God, It’s Cooking Friday. W piątki gotujemy. Od managera po developera.

Wyprawy

Wyprawy

Wycieczki i wyprawy firmowe. Tak powstaje dobry zespół.

Ścieżka kariery

Ścieżka kariery

Jasna i przejrzysta ścieżka kariery. Wiesz, kiedy awansujesz i jakie pociąga to za sobą korzyści i… wymagania. 

Bonusy pracownicze

Bonusy pracownicze

Karta Multisport i program Benefit

 

Obiad?

Piątek!

 

A wszystko dzięki naszej HR Manager / Genius Loci  

Karolinie Słowik

Humanistyczna wrażliwość i precyzja absolwenta Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Ogarnia sprawy i łagodzi klimat.

Dzieje się w Solsoft…

Rekrutacja

Nasze wyprawy są już słynne 

Wielki

Wyjazd

do…

 

Technologie na jakich działamy

  200px-Jackrabbitlogo Alfresco-logo150 solr-150 spring-150 lucene-medium servicemixdownload images        oracle-png  mysql-logo postgresql_logo-555px mongodb640px-Hibernate_logo_a  Apache_Wicket_logo apache-struts-logo download (2) download (3) Google_maps_logo gwtLogo_ logo-55-medium lossless-page1-320px-20110510-jsf-logo.tiff vaadin-logoandroid4 Apache_jmeter apache_software_foundation_logo_3074 j2ee_logo JasperReports_Logo JBoss_logo Puppet-logo Tomcat-Logo

Domek celników, czyli gdzie jesteśmy

Nasza siedziba

Nie pracujemy w biurowcu ze szkła i stali, a nasza stojąca na uboczu willa z pruskim murem, spadzistym dachem z masą ceglanych kominów, na tle baraków pobliskiego portu i więzienia wygląda nieco surrealnie i takie też były jej losy.
Siedzibę Solsoft jako rogatkę miejską (do dziś ocalały jedynie dwie) zaprojektował Richard Plüddemann, twórca m.in. Mostu Grunwaldzkiego. Jej budowę zakończono w ostatnim roku XIX stulecia, a budynek zajęli celnicy pobierający opłaty za wwóz do miasta towarów. Już po 10 latach prawo się zmieniło, cła zniesiono, a do budynku wprowadzili się lokatorzy. Po kapitulacji Festung Breslau, prawdopodobnie wyjechali. W latach 50tych willę, jako przychodnię włączono do sąsiedniej kliniki.

My wprowadziliśmy się w połowie 2014, zaczynając od kapitalnego remontu, który odkrył piękno nieco zaniedbanej budowli. Wprowadziliśmy się na dobre, spędzamy tu większość czasu, nie tylko na programowaniu, bo na stanie jest przecież kuchnia, mikro-boisko i pokój rzutek. Wiadomo, im ładniejsze miejsce, tym pracuje się lepiej, a czy coś może przebić bajkowy dom z ciekawą historią?

Wratislaviae Amici dolny-slask.org.pl

capt Wratislaviae Amici dolny-slask.org.pl

Zainteresowaliśmy Cię?

Onieśmiel nas Twoim talentem

Skontaktuj się z HR