E-biznes POIG 8.1 i 8.2

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji oprogramowania na potrzeby Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1 i 8.2. Poza pracami stricte programistycznymi, potrafimy pomóc Klientom w realizacji projektu IT od pomysłu do wdrożenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców w zakresie pozyskania dofinansowania na oprogramowanie dedykowane oraz jego realizacji. Zarówno gdy chodzi o e-usługę (POIG 8.1), czy platformy B2B (POIG 8.2) zapewniamy wsparcie już na początkowym etapie projektowania systemu IT. Nasz zespół zajmie się Państwa pomysłem od opracowania dokumentacji technicznej, pomoc w złożeniu wymaganych dokumentów do PARP, wparcie w podejmowaniu decyzji technicznych oraz merytorycznych i szkolenia.

Nasze wsparcie nie ogranicza się do samego stworzenia systemu ale również pomagamy przy Nasze wsparcie w etapie późniejszym polega również m.in. na pomocy w rozliczeniu etapów dofinansowania w PARP, opracowaniu wymaganej dokumentacji, współpracy z Klientem w przypadku kontroli, realizacji i wdrożenia systemu zwracając szczególną uwagę na wymagania klienta oraz wymogi rozliczenia całego projektu.

Tematykę i specyfikę dofinansowań poznaliśmy dobrze realizując projekty z różnych priorytetów unijnych (m.in. takich jak 8.1, 8.2, 4.3). Wykorzystanie zdobytych doświadczeń pozwala pracować tak, by w działaniach uwzględniać całościowe wypełnienie zobowiązań wobec rozliczenia wniosku dotacji unijnej. Już dziś jesteśmy gotowi do realizacji systemów objętych nowymi liniami wsparcia.

 

Innowacyjna gospodarka. 
Działanie 8.1 i 8.2 
Senso
PZMOT
EFM